הגלריה החקלאית 2019 יוצאת לדרך

שימו לב- קנט מאריכה את המועד האחרון להעלאת הצילומים עד לתאריך 22.7.2019

 לאפליקצית התחרות :
http://gallery.kanat.co.il

לסרטון גלריה חקלאית ביוטיוב:
https://www.youtube.com/watch?v=yP13gJCJvlM

תחרות הצילום המסורתית "הגלריה החקלאית" של קנט -קרן לביטוח נזקי טבע בחקלאות, המתקיימת זו השנה ה-13, יוצאת לדרך. כבכל שנה, התחרות נועדה לחשוף לציבור הרחב את תרומתה הגדולה של החקלאות לפיתוחה של המדינה ואת יופיים המרהיב של החקלאות, הטבע והנוף בישראל. התחרות פתוחה לחקלאים, לקהל הרחב, לצלמים מקצועיים ולחובבים. את התמונות ניתן לשלוח לאתר התחרות של קנט.
 
השנה תעמוד התחרות בסימן "יחד" ותתמקד בשיתופי פעולה בתחום החקלאות: שיתופי פעולה בין החקלאים לבין עמיתיהם, בין האדם למכונה, האדם והטבע, החקלאי ובעלי החיים ועוד. זאת מתוך תפיסה כי על מנת להצליח בחקלאות המתקדמת ועל מנת להצליח להתמודד עם איתני הטבע ושינויי מזג האוויר, ישנו צורך בפעולה משולבת ומשותפת של כל הגורמים הרלוונטיים לחקלאות הישראלית.
 
תחרות הצילום של קנט, שהחלה כתחרות סגורה לחקלאים בלבד, נפתחה לציבור הרחב והפכה במרוצת השנים לתחרות צילומי החקלאות הישראלית והטבע המקומי המרכזית בארץ.  במשך השנים נשלחו לתחרות עשרות אלפי תמונות מקוריות ויצירתיות של שדות, גידולים, בעלי חיים, ציוד חקלאי ועוד. הגלריה הפכה ל"שגרירה" של החקלאות הישראלית ותמונות נבחרות הוצגו בתערוכות חקלאיות בינלאומיות ובשגרירות ישראל ברחבי העולם.
 
התחרות מורכבת משני שלבים: בשלב הראשון מועלות כל התמונות באתר התחרות. צוות השיפוט של התחרות יבחר את 20 התצלומים המקוריים, המיוחדים והיפים ביותר. בשלב זה הציבור הרחב יוכל להצביע לתמונה היפה ביותר. ההכרזה על התמונה הזוכה תתקיים בכנס הלקוחות השנתי של קנט שיתקיים בחודש  ספטמבר 2019.
הזוכה במקום הראשון יקבל מצלמה פוג'י xt-30, הזוכה במקום השני יקבל שעון דיגיטלי של חברת Apple סדרה 4 והזוכה במקום השלישי יקבל רמקול  נייד JBL .
 
אז איך משתתפים?
את התמונות, שצולמו על ידי השולח (כל משתתף רשאי לשלוח תמונה אחת בלבד) הקשורות לחקלאות ו/או טבע ו/או נוף בישראל והכוללים מוטיבים של "יחד", יש להעלות בצירוף שם, כתובת, מספר טלפון ותאור קצר אודות התמונה לאתר התחרות gallery.kanat.co.il.
 
על התמונה להיות באיכות גבוהה, של לפחות 300DPI, ובפורמט JPG בלבד. המועד האחרון לשליחת התמונות הוא 14.7.2019
את כל שלבי התחרות בכפוף לתקנון ניתן למצוא באתר קנט בכתובת-http://gallery.kanat.co.il/media/2019/07/takanon.pdf .
 
 
אודות קנט
חברת הביטוח קנט - קרן לביטוח נזקי טבע בחקלאות, פועלת משנת 1967 כחברת ביטוח ממשלתית עסקית בשותפות עם ארגונים חקלאיים נוספים, ביניהם: התאחדות האיכרים, האיחוד החקלאי, מועצת הייצור החקלאית וארגוני מגדלים. לחברה למעלה מ – 15,000 מבוטחים והיא נחשבת לבין המובילות בעולם המערבי במתן פתרונות ביטוחיים לענפי החקלאות השונים.
 

 
פתיחת תפריט הנגישות  
(ESC) סגירת חלון הנגישות X דלג אל איזור התוכן (F10) טקסט מוגדל  גודל טקסט רגיל  הפעלה או ביטול של מצב ניגודיות