קנט מחדשת את ביטוח צמחי נוי לעונת 2017-2018

בביטוח נזקי טבע תינתן הנחה בגובה 5% בדמי הביטוח נטו למקדימים להצטרף לביטוח עד לתאריך 31.8.2017.

קנט, הקרן לביטוח נזקי טבע בחקלאות שילמה למגדלי צמחי הנוי כ-25 מיליון ₪ במהלך 5 השנים האחרונות. כך עולה מסיכום נתוני קנט לקראת חידוש הביטוח לעונת 17-18. מנתוני קנט, המציינת השנה 50 שנות פעילות, עולה כי בשנה החולפת התקבלו במשרדי קנט עשרות דיווחי נזק של מגדלים כאשר היקף הנזקים הכולל עמד על כ-1.9 מיליון ₪.
 
מהנתונים עולה עוד כי מרבית הנזק בשנה החולפת נגרם כתוצאה ממספר אירועי קרה (כ-1.3 מיליון ₪) וכן מאירועי חום וסערה. מבחינת סוגי גידולים, מגדלי הרוסקוס פוצו בשנה החולפת בכ-765 אלף ₪ ומגדלי הגיפסנית בכ-250 אלף ₪. נזקים משמעותיים נוספים נגרמו למגדלי פיוני אדמונית ומגדלי פלוקס.
 
עוד עולה כי מרבית הנזקים נגרמו למגדלים באזור המרכז - למעלה מ-1.6 מיליון ₪. יצוין כי גם בסיכום של חמש השנים האחרונות, היקף הנזקים הגדול ביותר נגרם דווקא במרכז הארץ.
 
במסגרת חידוש הביטוח, בביטוח נזקי טבע תינתן הנחה בגובה 5% בדמי הביטוח נטו למקדימים להצטרף לביטוח עד לתאריך 31.8.2017. כמו כן,  ניתן לרכוש ביטוח אסונות טבע לכל הגידולים (למעט גיאופיטים ושתילים), ובתנאי שנרכש גם ביטוח נזקי טבע לאותו הגידול.
 
יצוין כי הביטוח לגידולי צמחי הנוי אינו כולל את ביטוח בתי הצמיחה ובתי הרשת. לביטוח זה ניתן להצטרף באמצעות הורדת הטופס המתאים באתר קנט. ללא ביטוח זה, במקרה של נזק כתוצאה מהתמוטטות המבנה לגידול במבנה שאינו מבוטח, תגדל ההשתתפות העצמית לגידול. 

לטפסי הצטרפות לביטוח  לחוזה ביטוח
פתיחת תפריט הנגישות  
(ESC) סגירת חלון הנגישות X דלג אל איזור התוכן (F10) טקסט מוגדל  גודל טקסט רגיל  הפעלה או ביטול של מצב ניגודיות