קנט חוגגת יובל 50

קנט חוגגת יובל 50 ובחרה בלוגו וסיסמה

 
קנט, הקרן לביטוח נזקי טבע בחקלאות מציינת השנה יובל 50 שנה ונחשבת לאחת המובילות והחדשניות בעולם המערבי במתן פתרונות ביטוחיים מתקדמים לענפי החקלאות השונים. קנט הינה חברה ממשלתית ופועלת בשותפות עם 14 ארגונים חקלאיים ובכללם התאחדות האיכרים, האיחוד החקלאי, מועצת הייצור החקלאית וארגוני מגדלים.  בשלוש השנים האחרונות שילמה קנט לחקלאים פיצויים בהקיף של כמיליארד ₪ על נזקי  נזקים שנגרמו לחקלאים המבוטחים   שנגרמו להם.
 
במסגרת אירועי יובל ה-50 לקנט, תשים דגש מרכזי על העלאת המודעות לחשיבות  החקלאים החקלאות הישראלית לעתידה ולכלכלתה של ישראל ועל תרומת קנט לביטחונם הכלכלי של החקלאים.
 
במסגרת זו החברה השיקהתחרות פתוחה לציבור הרחב של בחירת לוגו (סמליל) שילווה את פעילות החברה במהלך השנה הקרובה. לשם כך הוצגו לציבור שלוש אפשרויות שונות לבחירה. הלוגו נועד להעביר את המסר של חשיבות החקלאות ואת פעילות קנט המאפשרת לחקלאים לפעול ולהרחיב את פעילותם מבלי לחשוש מנזקי מזג האוויר.
 
בנוסף התקיימה תחרות בקרב החקלאים והציבור הרחב להצעת סיסמה (סלוגן) מקורית ויצירתית לקנט לרגל ציון 50 שנות הפעילות של החברה. על הסיסמה להיות פרי עטו של המציע ולהביע את החשיבות של קנט לחקלאות ולחקלאים. את הסיסמה המוצלחת ביותר, שתלווה את אירועי ה-50 לקנט יבחר צוות שיורכב מאנשי קנט וגורמים מקצועיים נוספים.

הסלוגן שזכה הוא "קנט בשביל החקלאות ולמען החקלאים" 
הזוכה בסלוגן המוביל הוא נרי שוטן מקיבוץ רביד.
 
דוד גינזבורג, מנכ"ל חברת הביטוח קנט: "החקלאות הישראלית, זוכה להכרה ולהערכה רבה. קנט הינה כלי חשוב לשמירה על היציבות הכלכלית של חקלאי ישראל. התחרות באה להעלות את המודעות לחשיבותם של החקלאים והחקלאות הישראלית ולפעילותה של קנט בקרב החקלאים ב-50 השנים האחרונות".
 את שלוש אפשרויות העיצוב ואת ההצעות לסיסמה ניתן לראות ב-
בעמוד הפייסבוק של קנט : www.facebook.com/kanatpage
או בקישור :http://add.simplyad.co.il/kanat-50
 ההשתתפות בתחרות  פתוחה לציבור הרחב החל מ-28.2.2017 עד  ה-28.03.2017
בין המשתתפים יוגרל שובר מפנק הכולל אטרקציה לבחירתו של הזוכה.
 
 
 
 
 
פתיחת תפריט הנגישות  
(ESC) סגירת חלון הנגישות X דלג אל איזור התוכן (F10) טקסט מוגדל  גודל טקסט רגיל  הפעלה או ביטול של מצב ניגודיות